Blog,  Poradnik,  przepisy

Tłusty czwartek i mały prezent

Pieczenie do moja ulubiona czynność w kuchni. Moi rodzice zawsze mnie od tego odwodzili, bowiem jako cukiernicy wiedzieli, że nie jest to łatwa praca i chcieli abym w życiu zajęła się czymś innym. Ja natomiast zawsze lubiłam podpatrywać i pomagać rodzicom w tworzeniu domowych wypieków, czy to tortów, czy ciast. Moi rodzicie zaczynali pracę, gdy jeszcze nie było wielkich maszyn i półproduktów. Wszystko robili samodzielnie, ręcznie i wkładali w to mnóstwo serca.
Z drugiej strony często chciałam być w kuchni samodzielna i nie polegać na pomocy rodziców. Zaczęłam zatem modyfikować przepisy poprzez dodawanie nowych składników, zastępowanie innymi i przystosowywanie swoich wypieków do potrzeb moich znajomych.
Jakiś czas temu odniosłam swój pierwszy, znaczący, biznesowy sukces. Sukces, który odniosłam dzięki Wam. Sukces w postaci ponad 100 osób, które zdecydowały się polubić moją stronę. Pomyślicie sobie – 100? Przecież to prawie nic! – być może tak jest, natomiast dla mnie to znaczy tak wiele! <3
Postanowiłam Wam podziękować w ten szczególny sposób, dokładnie tak, jak dziękuję swoim bliskim – podarować im coś dobrego. Nie jestem w stanie dotrzeć do Was wszystkich jednocześnie, zatem podaruję Wam moje ulubione przepisy, które śmiało możecie wcielić w życie podczas tłustego czwartku. Dodatkowo, w książce znajdziecie informację jak można zmodyfikować przepisy i dostosować je do własnych potrzeb!

Życzę nam wszystkim smacznego tłustego czwartku!

Książkę z przepisami znajdziecie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *